Сковорідка King Hoff KH-3956 22 см
Фото 3 |
King Hoff KH-3956 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог King Hoff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі King Hoff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації King Hoff KH-3956
Ціни на King Hoff KH-3956 |
---|---|---|---|---|
King Hoff KH-3955 20 см | від 35 zł | 9 пропозицій | ||
King Hoff KH-3956 22 см | від 50 zł | 2 пропозиції | ||
King Hoff KH-3957 24 см | від 42 zł | 21 пропозиція | ||
King Hoff KH-3958 26 см | від 67 zł | 8 пропозицій | ||
King Hoff KH-3959 28 см | від 74 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →