Patelnia King Hoff KH-3956 22 cm
Zdjęcia 3 |
King Hoff KH-3956 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog King Hoff 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele King Hoff.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje King Hoff KH-3956
Ceny na King Hoff KH-3956 |
---|---|---|---|---|
King Hoff KH-3955 20 cm | od 35 zł | 9 oferty | ||
King Hoff KH-3956 22 cm | od 50 zł | 2 oferty | ||
King Hoff KH-3957 24 cm | od 42 zł | 16 oferty | ||
King Hoff KH-3958 26 cm | od 67 zł | 5 oferty | ||
King Hoff KH-3959 28 cm | od 74 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →