Оперативна пам'ять Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x8Gb KF432C16BBAK2/16
Відео 2Фото 4 |
Kingston Fury KF432C16BBAK2/16 |
|
Комплект модулів оперативної пам'яті з DDR4-3200 з ефектним керованим RGB LED-підсвічуванням. До покупки HP бренду HyperX ця пам'ять виходила під прапорами HyperX Fury і регулярно отримувала високі оцінки від преси та покупців через її низьку ціну, високу якість та непоганий розгінний потенціал. Являє собою продукт середньої цінової категорії, орієнтований використання у ігрових ПК з великою кількістю підсвічування і робочих станціях початкового рівня з урахуванням процесорів Intel і AMD.
Комплект Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x8Gb складається з двох модулів пам'яті об'ємом 8 ГБ із заявленою тактовою частотою 3200 МГц і пропускною здатністю в районі 25600 МБ/с. З коробки запускається в режимі DDR4-2400 зі штатними таймінгами CL16 (16-18-18) і напругою 1.2 В. Для встановлення заявлених виробником режимів потрібна материнська плата з підтримкою профілів XMP із заздалегідь підібраними таймінгами та напругою.
Або ручний розгін пам'яті безпосередньо в BIOS. Для стабільної роботи під інтенсивним навантаженням обидві планки оснащені металевими вугільно-чорними радіаторами, які ефективно охолоджують чипи та контролер пам'яті. На торці закріплений напівпрозорий світловод, а крізь нього просвічуються RGB-світлодіоди, які можна синхронізувати з рештою підсвічування в корпусі. Висота планок складає 41.2 мм і цей фактор потрібно враховувати при складанні, щоб під час встановлення ОЗП гребінці не впиралися у процесорний кулер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kingston Fury 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kingston Fury.
Купити Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x8Gb KF432C16BBAK2/16
Усі ціни 11 →Kingston FURY Beast RGB DDR4-3200 C16 DC - 16GB | 259 zł |
Pamięć RAM Kingston Fury Beast KF432C16BBAK2/16 16GB 3200MHz | 309 zł |
Kingston Fury Beast RGB 16GB [2x8GB 3200MHz DDR4 CL16 DIMM] RD-DDR4-KNG-03 | 214 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast 16GB 3200MHz | 214 zł |
Pamięć RAM KINGSTON Fury Beast 16GB 3200MHz | 214 zł |
Модификації Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x8Gb
Ціни на Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x8Gb |
---|---|---|---|---|
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x8Gb KF426C16BBAK2/16 | від 226 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x8Gb KF430C15BBAK2/16 | від 664 zł | 1 пропозиція | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x8Gb KF432C16BBAK2/16 | від 214 zł | 12 пропозицій | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x8Gb KF436C17BBAK2/16 | від 236 zł | 23 пропозиції | ||
Kingston Fury Beast RGB DDR4 2x8Gb KF437C19BBAK2/16 | від 288 zł | 7 пропозицій |