Монітор HP Z27u G3 27 "
Відео 2Фото 5 |
HP Z27u G3 27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити HP Z27u G3 27 "
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
27" HP Z27u G3 - 2560x1440 - IPS - 100w USB-C - 5 ms - Monitor | 1 426 zł |
Monitor HP Z27u G3 QHD 1B9X2AA#ABB | 2 379 zł |
HP Z27u G3 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px 2K Ultra HD 1B9X2AA#ABB | 1 632 zł |
Monitor HP Z27u G3 QHD | 2 379 zł |
Monitor HP Z27u G3 (1B9X2AA#ABB) Czarny | 1 827 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди