Монітор Lenovo TIO 27 27 " чорний
Фото 10 |
Lenovo TIO 27 27 " чорний
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 6 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Lenovo TIO 27 27 " чорний
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 27 - 2560x1440 - Speakers - Monitor | 2 036 zł |
Lenovo ThinkCentre Tiny-In-One 27 68,6 cm (27") 2560 x 1440 11JHRAT1EU | 1 828 zł |
Monitor Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 27 (11JHRAT1EU) | 1 822 zł |
Lenovo Tiny-in-One 27 (11JHRAT1EU) 27" 2K IPS 60Hz 6ms | 1 999 zł |
Lenovo Tiny-in-One 27 (11JHRAT1EU) 27" 2K IPS 60Hz 6ms | 1 999 zł |
ще 4 пропозиції