Monitor HP Z27u G3 27 "
Wideo 2Zdjęcia 5 |
HP Z27u G3 27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP Z27u G3 27 "
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
27" HP Z27u G3 - 2560x1440 - IPS - 100w USB-C - 5 ms - Monitor | 1 426 zł |
Monitor HP Z27u G3 QHD 1B9X2AA#ABB | 2 379 zł |
HP Z27u G3 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px 2K Ultra HD 1B9X2AA#ABB | 1 632 zł |
Monitor HP Z27u G3 QHD | 2 379 zł |
Monitor HP Z27u G3 (1B9X2AA#ABB) Czarny | 1 827 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →