Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti WINDFORCE OC 12G (GV-N407TWF3OC-12GD)
Відео 1Фото 8 |
Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti WINDFORCE OC 12G |
|
Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti WINDFORCE OC 12G – це великогабаритна та високопродуктивна відеокарта верхнього середнього сегмента, побудована на передовій мікроархітектурі NVIDIA Ada Lovelace (5 нм) та призначена для вимогливих геймерів та ентузіастів. Належить до серії Windforce, яка акцентує увагу на ігрових можливостях та ефективному охолодженні, а не строкатому підсвічуванні або якихось вторинних функціях.
Сама відеокарта займає 2 слоти в материнській платі, довжина її друкованої плати становить 261 мм, з одного боку картку прикриває щільний металевий бекплейт, а захисний кожух із чорного матового пластику прикрашений акуратним RGB підсвічуванням. Пікове енергоспоживання пристрою досягає майже 300 Вт, щоб не обмежувати можливості розгону виробник радить використовувати в парі з нею блок живлення потужністю 750 Вт.
Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti WINDFORCE OC 12G оснащена потужним графічним процесором AD104, що містить 7680 потокових процесорів та заводським розгоном до 2640 МГц. Завдяки наявності 12 ГБ пам'яті GDDR6X вона чудово почувається у високій роздільній здатності, дозволяючи з комфортом пограти в більшість хітів останніх років (Elden Ring, BG3, Starfield, Diablo 4 і т.д.) з чи не найвищими графічними налаштуваннями та роздільною здатністю 2K .
За допомогою модернізованих рейтрейсинг-ядер 3-го покоління, GPU забезпечує більш реалістичну обробку освітлення та тіней в іграх, тоді як тензорні ядра 4-го покоління навчилися працювати з полем оптичного потоку, завдяки чому зросла якість та ефективність технології DLSS. Важливо відзначити, що DLSS 3.0 підтримується виключно відеокартами NVIDIA 4000 серії, в той час як минулі покоління відеокарт NVIDIA працюють зі спрощеною версією цієї технології. Крім того, вона оснащена фірмовим інструментом NVIDIA (Broadcast, Encoder, Reflex, Studio, RTX IO) для роботи з тривимірною графікою, оптимізації стрімінгу, зниження затримки під час передачі сигналу з керуючих пристроїв і т.д.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gigabyte 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gigabyte.
Купити Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti WINDFORCE OC 12G
Усі ціни 11 →Gigabyte Rtx 4070Ti GV-N407TWF3OC-12GD Karta Graficzna Czarny 281 x 117 x | 3 592 zł |
Karta graficzna Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti Windforce OC GDDR6X 12GB GV-N | 4 399 zł |
Karta graficzna GIGABYTE GeForce RTX 4070 Ti Windforce OC 12GB DLSS 3 | 3 889 zł |
Gigabyte GeForce RTX 4070 Ti WINDFORCE OC 12GB GDDR6X 192bit DLSS 3 | 3 889 zł |