Витяжка Faber Inca Plus HCS X A70 нержавіюча сталь (305.0602.050)
Фото 3 |
Faber Inca Plus HCS X A70 нержавіюча сталь 2021 рік нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Faber 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Faber.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Faber Inca Plus HCS X A70 нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap FABER Inka Plus HCS X 70 Inox | 1 099 zł |
Okap wkład FABER Inka Plus HCS X 70 | 1 399 zł |
Faber Okap INKA PLUS HCS X 70 F-305.0602.050 -(22)8777777 - NOWOŚĆ Dostawy | 1 399 zł |
FABER Okap podszafkowy 70m INKA PLUS HCS X 70 inox 305.0602.050* Płać mnie | 1 039 zł |
Модификації Faber Inca Plus HCS X A70
Ціни на Faber Inca Plus HCS X A70 |
---|---|---|---|---|
Faber Inca Plus HCS X A70 нержавіюча сталь | від 1 099 zł | 7 пропозицій | ||
Faber Inca Plus HCS BK A70 чорний | від 999 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →