Блок живлення be quiet! Pure Power 11 BN294
Відео 15Фото 4 |
be quiet! Pure Power 11 BN294 |
|
Блок живлення належить до лінійки «золотих» і може похвалитися сертифікація за стандартом «80 PLUS GOLD». Ця модель розрахована на роботу в складі високопродуктивної комп'ютерної системи. Пристрій здатний якісно обслуговувати потужні ігрові ПК, оснащені дорогими і чутливими до якості електроживлення апаратними ресурсами. Ця модель укомплектована малошумний вентилятор з крильчаткою на 120 мм.
Працюючи навіть на пікової потужності шумовий поріг кулера не буде перевищувати 25,9 дБ. Комп'ютер з подібним блоком живлення можна сміливо розміщувати в спальні, поруч з ліжком. Be quiet Pure Power 11 600W цілком підходить і для комплектації потужних ігрових ПК — під геймерські потреби виділено цілих 4 конектори PCI-E (6+2 pin). Тобто пристрій цілком придатне для живлення декількох сучасних високопродуктивних відеокарт. Звернемо увагу на те, що у даного БЖ є старша модифікація, яка додатково маркують літерним позначенням «СМ». Старша версія використовує полумодульное під'єднання дротів, тоді як ця модифікація має незнімну проводку, але при цьому всі дроти одягнені в надійну нейлонову оплітку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Модификації be quiet! Pure Power 11
Ціни на be quiet! Pure Power 11 |
---|---|---|---|---|
be quiet! Pure Power 11 BN290 | від 306 zł | 35 пропозицій | ||
be quiet! Pure Power 11 BN292 | від 259 zł | 18 пропозицій | ||
be quiet! Pure Power 11 BN293 | від 318 zł | 2 пропозиції | ||
be quiet! Pure Power 11 BN294 | від 428 zł | 1 пропозиція | ||
be quiet! Pure Power 11 BN295 | від 427 zł | 2 пропозиції |