Zasilacz be quiet! Pure Power 11 BN294
Wideo 15Zdjęcia 4 |
be quiet! Pure Power 11 BN294 |
|
Zasilacz należy do linii „gold” i może pochwalić się certyfikacją zgodnie ze standardem „80 PLUS GOLD”. Model ten jest przeznaczony do pracy jako część wysokowydajnego systemu komputerowego. Urządzenie jest zdolne do wysokiej jakości obsługi potężnych komputerów do gier wyposażonych w drogie i energochłonne zasoby sprzętowe. Model ten wyposażony jest w cichy wentylator z wirnikiem 120 mm.
Pracując nawet przy szczytowej mocy, próg hałasu chłodnicy nie przekroczy 25,9 dB. Komputer z podobnym zasilaczem spokojnie można postawić w sypialni obok łóżka. Be quiet Pure Power 11 600W jest odpowiedni dla kompletnego zestawu potężnych komputerów do gier - aż 4 złącza PCI-E (6 + 2 piny) są przeznaczone na potrzeby gier. Oznacza to, że urządzenie nadaje się do zasilania kilku nowoczesnych kart graficznych o wysokiej wydajności. Zwróć uwagę, że ten zasilacz ma starszą modyfikację, która jest dodatkowo oznaczona literowym oznaczeniem „CM”. Starsza wersja wykorzystuje półmodułowe połączenie przewodów, podczas gdy ta modyfikacja ma nieusuwalne okablowanie, ale wszystkie przewody są owinięte w niezawodną nylonową osłonę ochronną.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog be quiet! 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele be quiet!.
Modyfikacje be quiet! Pure Power 11
Ceny na be quiet! Pure Power 11 |
---|---|---|---|---|
be quiet! Pure Power 11 BN290 | od 307 zł | 31 oferta | ||
be quiet! Pure Power 11 BN292 | od 267 zł | 20 oferty | ||
be quiet! Pure Power 11 BN293 | od 345 zł | 1 oferta | ||
be quiet! Pure Power 11 BN294 | od 429 zł | 1 oferta | ||
be quiet! Pure Power 11 BN295 | od 465 zł | 1 oferta |