Zasilacz be quiet! Pure Power 11 BN292
Wideo 15Zdjęcia 4 |
be quiet! Pure Power 11 BN292 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog be quiet! 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele be quiet!.
Kup be quiet! Pure Power 11 BN292
Wszystkie ceny 17 →be quiet Pure Power 11 zasilacz sieciowy 400 W wydajność 80PLUS Gold ATX c | 259 zł |
be quiet! Pure Power 11 400W OB-ZAS-BEQ-238 | 279 zł |
Zasilacz BE QUIET! Pure Power 11 400W 80 Plus Gold | 269 zł |
be quiet! Pure Power 11 400W 80+ Gold Czarny | 279 zł |
Produkty, które nie wymagają dodatkowych zaleceń
Jeśli miałeś już przyjemność pracować z podzespołami niemieckiej firmy Be quiet, raczej nie musisz się przekonać o ich chłodzie. Ale pieniądze na muzykę zostały zamówione, więc będziemy tańczyć. Tak więc, wydany w 2018 roku, Pure Power 11 jest zaktualizowaną wersją zasilacza średniej klasy o tej samej nazwie. Zróbmy od razu rezerwację, że ci faceci mają wyjątkowo wysoką poprzeczkę, więc poprawniej byłoby porównać ją z niemal flagowymi modelami marek o mniejszym kalibrze.
Wysokiej jakości obwody, zestaw zabezpieczeń oraz certyfikat Gold +
Jest to więc bardzo wysokiej jakości zasilacz 400 W z certyfikatem Gold + i 5-letnią gwarancją. Dla porównania, poprzednie modele Pure Power miały srebrny certyfikat i miały 3-letnią gwarancję. W Pure Power 11 dosłownie wszystko jest w porządku, od elementów elektronicznych (przetworniki DC, platforma z FSP, chłodzenie mostka diodowego, kondensatory Teapo) i wbudowanego zestawu zabezpieczeń (OPP, OVP, SCP) po dobrą rezerwę mocy ( w szczycie może dostarczyć 450 W), niskie tętnienia, wygodne kable w oplocie i cichy wentylator.
Cicho!
I to jest najciekawsze, nie bez powodu twórcy Be quiet właśnie taką nazwę wybrali dla swojej firmy. W trybie normalnym Pure Power 11 nagrzewa się do 53 stopni, przy pełnym załadunku temperatura może osiągnąć 65 stopni Celsjusza, co jest całkiem normalne. Jednocześnie odgłos ostrzy chłodnicy jest w większości przypadków w ogóle niesłyszalny. I nawet przy szczytowym załadunku nadal nie jest słyszalny, według pomiarów poziom hałasu nie przekracza 14,9 dB. Jest to prawie dwa razy cichsze niż większość standardowych zasilaczy.
Modyfikacje be quiet! Pure Power 11
Ceny na be quiet! Pure Power 11 |
---|---|---|---|---|
be quiet! Pure Power 11 BN290 | od 306 zł | 45 oferty | ||
be quiet! Pure Power 11 BN292 | od 259 zł | 19 oferty | ||
be quiet! Pure Power 11 BN293 | od 318 zł | 2 oferty | ||
be quiet! Pure Power 11 BN294 | od 427 zł | 1 oferta | ||
be quiet! Pure Power 11 BN295 | od 427 zł | 2 oferty |