Zasilacz Deepcool PK-D R-PK650D-FA0B-EU
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Deepcool PK-D R-PK650D-FA0B-EU |
|
Ten zasilacz z linii PK-D popularnego producenta Deepcool charakteryzuje się dobrą kompatybilnością z wysokowydajnymi podzespołami komputerowymi. Model posiada certyfikat 80 PLUS Bronze, który pozwala znacznie zminimalizować zużycie energii elektrycznej, która zamienia się w ciepło. Układ zasilania zbudowany jest z łożyska hydrodynamicznego, które teraz będzie się obracać z minimalnym hałasem.
Zespół łożyskowy gwarantuje pracę przez 100 000 godzin. Połączenie przewodowe jest klasyczne, bez możliwości odłączenia od płytki. Ale zasilacz komputerowy Deepcool PK-D R-PK650D-FA0B-EU ma kable o płaskiej konstrukcji. Są to elastyczne kable, które można łatwo przeciągnąć przez obudowę komputera. Ten model jest kompatybilny z potężnymi zespołami do gier. W układzie zasilania zastosowano cztery złącza PCI 6+2 pin, dzięki czemu możliwe jest zasilenie połączonej karty graficznej klasy zaawansowanej z wysoką jakością. Są też dwa złącza EPS 12V 4+4 pin na raz, co pozwala na podłączenie mocnego procesora z dobrym układem chłodzenia. Zasilacz to niedrogie rozwiązanie dla wydajnych komputerów PC ze sprzętem do gier.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deepcool 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deepcool.
Kup Deepcool PK-D R-PK650D-FA0B-EU
Wszystkie ceny 6 →DeepCool PK650D 650W 12V ATX bk R-PK650D-FA0B-EU | 354 zł |
DeepCool PK650D Zasilacz do komputera - 650 wat - 120 mm - 80 Plus 80+ Bro | 267 zł |
Zasilacz Deepcool PK650D 650W (R-PK650D-FA0B-EU) | 296 zł |
Deepcool, Zasilacz PK650D 650W 80 Plus Bronze | 331 zł |
TANIA DOSTAWA ! - ! DeepCool PK650D 650W, PC power supply (Kolor: CZARNY, | 324 zł |
Deepcool | PK650D | 650 W | 393 zł |
Modyfikacje Deepcool PK-D
Ceny na Deepcool PK-D |
---|---|---|---|---|
Deepcool PK-D R-PK550D-FA0B-EU | od 225 zł | 13 oferty | ||
Deepcool PK-D R-PK650D-FA0B-EU | od 267 zł | 7 oferty | ||
Deepcool PK-D R-PK700D-FA0B-EU | od 287 zł | 1 oferta | ||
Deepcool PK-D R-PK750D-FA0B-EU | od 274 zł | 17 oferty |