Zasilacz be quiet! Dark Power 13 BN335
Wideo 2Zdjęcia 7 |
be quiet! Dark Power 13 BN335 |
|
Flagowy zasilacz do komputera PC o dużej mocy z całkowicie modułowym okablowaniem, imponującą efektywnością energetyczną i nienagannym systemem chłodzenia z cichym wentylatorem. Prezentowane z urządzeniami o mocy 750, 850 i 1000 W z obowiązkowym certyfikatem jakości 80 Plus Titanium i wysokim poziomem sprawności do 95%. bądź cicho! Dark Power 13 należy do wyższego segmentu cenowego i zajmuje jedną z czołowych pozycji w linii Dark Power.
W odróżnieniu od zasilaczy Dark Power 12, nowa generacja obsługuje nowy standard zasilania ATX 3.0, stworzony z myślą o nowych kartach graficznych z obsługą interfejsu PCI-E 5.0 i wspólnym kablem zasilającym 12VHPWR. Według producenta optymalnym scenariuszem wykorzystania tego modelu będzie instalacja w topowym gamingowym pececie z procesorem Ryzen 9/Core i9 i kartą graficzną RTX 4080/4090.
Jest także w stanie „zasilić” potężną stację roboczą na platformach AMD Ryzen Threadripper lub Intel Xeon. Urządzenie oparte jest na nowoczesnej topologii poziomu „Full Bridge + LLC + SR + DC/DC”, która zapewnia wysoką wydajność i stabilność zasilania przy minimalnych poborach i ledwo zauważalnych tętnieniach. Obowiązkowym elementem pokazu są wysokiej jakości japońskie kondensatory, które zachowują sprawność w temperaturach pracy do 105°C, co gwarantuje niezawodność i długą żywotność zasilacza.
Obwód wykazuje wysoką sprawność na poziomie 80 Plus Titanium ze sprawnością około 94%. Dodatkowo urządzenie jest niewrażliwe na spadki napięcia wejściowego i może pracować w sieci o napięciu z zakresu od 100 do 240 V. Do chłodzenia zastosowano bezramowy wentylator Silent Wings o średnicy 135 mm na łożysku hydrodynamicznym, tradycyjnie przeznaczony do marki, działa bardzo cicho nawet przy dużym obciążeniu systemu. A przy mocy wyjściowej mniejszej niż 400 W, wentylator obraca się niemal bezgłośnie. Wisienką na torcie jest oficjalna 10-letnia gwarancja producenta.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog be quiet! 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele be quiet!.
Kup be quiet! Dark Power 13 BN335
Wszystkie ceny 13 →Bądź cicho Dark Power 13 1000W BN335 | 1 148 zł |
be quiet! Dark Power 13 ATX 3.0 - 1000W Zasilacz do komputera - 1000 Watt | 1 287 zł |
be quiet! Dark Power 13 1000W OB-ZAS-BEQ-304 | 1 239 zł |
Zasilacz BE QUIET! Dark Power 13 1000W 80 Plus Titanium | 1 179 zł |
Zasilacz BE QUIET! Dark Power 13 1000W 80 Plus Titanium | 1 179 zł |
Modyfikacje be quiet! Dark Power 13
Ceny na be quiet! Dark Power 13 |
---|---|---|---|---|
be quiet! Dark Power 13 BN333 | od 828 zł | 16 oferty | ||
be quiet! Dark Power 13 BN334 | od 1 009 zł | 16 oferty | ||
be quiet! Dark Power 13 BN335 | od 1 148 zł | 14 oferty |