Zestaw narzędziowy Yato YT-0519
Yato YT-0519 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Yato 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Yato.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Yato YT-0519
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
YATO Yato Klucze imbusowe fajkowe 10szt. 3-17mm długie, kaseta 0519 | 86 zł |
Yato Zestaw kluczy imbusowych hex typ L 3-17mm 10szt. (YT-0519) | 88 zł |
Zestaw kluczy imbusowych YATO 0519, 10 szt | 71 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →