Rower Torpado Storm X6 29 2023 frame 19
Zdjęcia 19 |
Torpado Storm X6 29 2023 frame 19 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Torpado 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Torpado.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Torpado Storm X6 29 2023 frame 19
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower górski MTB TORPADO Storm X6 M19 29 cali męski Czarno-zielony | 3 500 zł |
Rower górski MTB TORPADO Storm X6 M19 29 cali męski Czarno-zielony RME22ME | 3 500 zł |
Modyfikacje Torpado Storm X6 29 2023 frame 19
Ceny na Torpado Storm X6 29 2023 frame 19 |
---|---|---|---|---|
Torpado Storm X6 29 2023 frame 19 | od 3 500 zł | 3 oferty | ||
Torpado Storm X6 29 2023 frame 21 | od 3 500 zł | 3 oferty | ||
Torpado Storm X6 29 2023 frame 23 | od 3 500 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →