Rower Torpado Storm X7 29 2023 frame 23
Zdjęcia 19 |
Torpado Storm X7 29 2023 frame 23 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Torpado 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Torpado.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Torpado Storm X7 29 2023 frame 23
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower górski MTB TORPADO Storm X7 M23 29 cali męski Zielony | 4 300 zł |
Rower górski MTB TORPADO Storm X7 M23 29 cali męski Zielony RME22ME97558 | 4 300 zł |
Modyfikacje Torpado Storm X7 29 2023 frame 23
Ceny na Torpado Storm X7 29 2023 frame 23 |
---|---|---|---|---|
Torpado Storm X7 29 2023 frame 19 | od 4 300 zł | 3 oferty | ||
Torpado Storm X7 29 2023 frame 21 | od 4 300 zł | 3 oferty | ||
Torpado Storm X7 29 2023 frame 23 | od 4 300 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →