Rower elektryczny Torpado Afrodite 26 2023
Zdjęcia 35 |
Torpado Afrodite 26 2023 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Torpado 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Torpado.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Torpado Afrodite 26 2023
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower elektryczny TORPADO Afrodite D18 26 cali Czarny | 3 700 zł |
Rower elektryczny TORPADO Afrodite D18 26 cali Czarny RME23T255N | 3 700 zł |
Rower elektryczny TORPADO Afrodite D18 26 cali Srebrny | 4 000 zł |
Rower elektryczny TORPADO Afrodite D18 26 cali Srebrny RME23T255 | 4 000 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →