Rower Torpado Devon 1.9 29 2023 frame 20
Zdjęcia 19 |
Torpado Devon 1.9 29 2023 frame 20 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Torpado 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Torpado.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Torpado Devon 1.9 29 2023 frame 20
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower górski MTB TORPADO Devon 1.9 M20 29 cali męski Czarno-żółty | 3 900 zł |
Rower górski MTB TORPADO Devon 1.9 M20 29 cali męski Czarno-żółty RME22ME9 | 3 900 zł |
Modyfikacje Torpado Devon 1.9 29 2023 frame 20
Ceny na Torpado Devon 1.9 29 2023 frame 20 |
---|---|---|---|---|
Torpado Devon 1.9 29 2023 frame 18 | od 3 900 zł | 3 oferty | ||
Torpado Devon 1.9 29 2023 frame 20 | od 3 900 zł | 3 oferty | ||
Torpado Devon 1.9 29 2023 frame 22 | od 3 900 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →