Велосипед Torpado Storm X7 29 2023 frame 21
Фото 19 |
Torpado Storm X7 29 2023 frame 21 |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Torpado 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Torpado.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Torpado Storm X7 29 2023 frame 21
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rower górski MTB TORPADO Storm X7 M21 29 cali męski Zielony | Bezpłatny tr | 4 300 zł |
Rower górski MTB TORPADO Storm X7 M19 29 cali męski Zielony | Bezpłatny tr | 4 300 zł |
Rower górski MTB TORPADO Storm X7 M23 29 cali męski Zielony | Bezpłatny tr | 4 300 zł |
Rower górski MTB TORPADO Storm X7 M19 29 cali męski Zielony | Bezpłatny tr | 4 300 zł |
Rower górski MTB TORPADO Storm X7 M23 29 cali męski Zielony | Bezpłatny tr | 4 300 zł |