Rower Torpado Hydra 27.5 2022 frame 17
Zdjęcia 23 |
Torpado Hydra 27.5 2022 frame 17 rama 17"rama 19" |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Torpado 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Torpado.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Torpado Hydra 27.5 2022 frame 17
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower górski MTB TORPADO Hydra Hardtail M17 27.5 cala męski Czerwono-niebi | 1 600 zł |
Rower górski MTB TORPADO Hydra Hardtail M17 27.5 cala męski Czarno-pomarań | 1 600 zł |
Rower górski MTB TORPADO Hydra Hardtail M17 27.5 cala męski Czarno-pomarań | 1 600 zł |
Modyfikacje Torpado Hydra 27.5 2022 frame 17
Ceny na Torpado Hydra 27.5 2022 frame 17 |
---|---|---|---|---|
Torpado Hydra 27.5 2022 frame 17 | od 1 600 zł | 6 oferty | ||
Torpado Hydra 27.5 2022 frame 19 | od 1 500 zł | 6 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →