Rower elektryczny Torpado Ocean 28 2023 frame 20
Zdjęcia 21 |
Torpado Ocean 28 2023 frame 20 rama 20"rama 21" |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Torpado 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Torpado.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Torpado Ocean 28 2023 frame 20
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower elektryczny TORPADO Ocean M20 28 cali Szaro-czerwony | 7 400 zł |
Rower elektryczny TORPADO Ocean M20 28 cali Szaro-czerwony RME23T200 | 7 400 zł |
Modyfikacje Torpado Ocean 28 2023 frame 20
Ceny na Torpado Ocean 28 2023 frame 20 |
---|---|---|---|---|
Torpado Ocean 28 2023 frame 20 | od 7 400 zł | 3 oferty | ||
Torpado Ocean 28 2023 frame 21 | od 7 500 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →