Rower Torpado Delta 29 2022 frame 16
Zdjęcia 22 |
Torpado Delta 29 2022 frame 16 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Torpado 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Torpado.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Torpado Delta 29 2022 frame 16
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower górski MTB TORPADO Delta Hardtail M16 29 cali męski Czarno-czerwony | 1 600 zł |
Rower górski MTB TORPADO Delta Hardtail M16 29 cali męski Żółto-niebieski | 1 500 zł |
Rower górski MTB TORPADO Delta Hardtail M16 29 cali męski Żółto-niebieski | 1 500 zł |
Modyfikacje Torpado Delta 29 2022 frame 16
Ceny na Torpado Delta 29 2022 frame 16 |
---|---|---|---|---|
Torpado Delta 29 2022 frame 16 | od 1 500 zł | 6 oferty | ||
Torpado Delta 29 2022 frame 18 | od 1 600 zł | 6 oferty | ||
Torpado Delta 29 2022 frame 20 | od 1 600 zł | 2 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →