Rower Torpado Storm X8 29 2023 frame 23
Zdjęcia 18 |
Torpado Storm X8 29 2023 frame 23 |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Torpado 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Torpado.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Torpado Storm X8 29 2023 frame 23
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower górski MTB TORPADO Storm X8 M23 29 cali męski Czarno-czerwony | 4 400 zł |
Rower górski MTB TORPADO Storm X8 M23 29 cali męski Czarno-czerwony RME22M | 4 400 zł |
Modyfikacje Torpado Storm X8 29 2023 frame 23
Ceny na Torpado Storm X8 29 2023 frame 23 |
---|---|---|---|---|
Torpado Storm X8 29 2023 frame 19 | od 4 400 zł | 3 oferty | ||
Torpado Storm X8 29 2023 frame 21 | od 4 400 zł | 3 oferty | ||
Torpado Storm X8 29 2023 frame 23 | od 4 400 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →