Opona rowerowa Schwalbe Magic Mary Evolution Folding 29x2.35
Zdjęcia 9 |
Schwalbe Magic Mary Evolution Folding 29x2.35 27.5x2.35"29x2.35" |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schwalbe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schwalbe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schwalbe Magic Mary Evolution Folding 29x2.35
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Schwalbe Magic Mary 29 x 2.40" Super Gravity Addix Soft 11600615.03 | 230 zł |
Schwalbe Schwalbe Magic Mary Super Gravity, tires (black, ETRTO: 62-622) | 229 zł |
Schwalbe Schwalbe Magic Mary 29/28" (622 mm) 2.4 Opona rowerowa MTB Black | 257 zł |
Schwalbe Magic Mary Evo Super Gravity Addix Soft Tubeless 29´´ X 2.40 Mtb | 223 zł |
Modyfikacje Schwalbe Magic Mary Evolution Folding 29x2.35
Ceny na Schwalbe Magic Mary Evolution Folding 29x2.35 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Magic Mary Evolution Folding 27.5x2.35 | od 220 zł | 8 oferty | ||
Schwalbe Magic Mary Evolution Folding 29x2.35 | od 223 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →