Rower Torpado Nearco N 27.5 2021 frame 19
Zdjęcia 18 |
Torpado Nearco N 27.5 2021 frame 19 rama 15"rama 19" |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Torpado 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Torpado.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Torpado Nearco N 27.5 2021 frame 19
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower górski MTB TORPADO Nearco N M19 27.5 cala męski Czarno-niebieski | 5 800 zł |
Rower górski MTB TORPADO Nearco N M19 27.5 cala męski Czarno-niebieski | 8 000 zł |
Rower górski MTB TORPADO Nearco N M19 27.5 cala męski Czarno-niebieski 21I | 8 000 zł |
Rower górski MTB TORPADO Nearco N M19 27.5 cala męski Czarno-niebieski | 8 000 zł |
Rower górski MTB TORPADO Nearco N M19 27.5 cala męski Czarno-niebieski | 6 700 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Torpado Nearco N 27.5 2021 frame 19
Ceny na Torpado Nearco N 27.5 2021 frame 19 |
---|---|---|---|---|
Torpado Nearco N 27.5 2021 frame 15 | od 5 700 zł | 12 oferty | ||
Torpado Nearco N 27.5 2021 frame 19 | od 5 800 zł | 9 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →