Rower Torpado Storm X9 29 2023 frame 19
Zdjęcia 18 |
Torpado Storm X9 29 2023 frame 19 rama 19"rama 23" |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Torpado 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Torpado.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Torpado Storm X9 29 2023 frame 19
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower górski MTB TORPADO Storm X9 M19 29 cali Męski Czarno-niebieski | 4 600 zł |
Rower górski MTB TORPADO Storm X9 M19 29 cali Męski Czarno-niebieski RME22 | 4 600 zł |
Modyfikacje Torpado Storm X9 29 2023 frame 19
Ceny na Torpado Storm X9 29 2023 frame 19 |
---|---|---|---|---|
Torpado Storm X9 29 2023 frame 19 | od 4 600 zł | 3 oferty | ||
Torpado Storm X9 29 2023 frame 23 | od 4 600 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →