Opona rowerowa Maxxis Assegai 29x2.5 (TB00064500)
Maxxis Assegai 29x2.5 |
|
Compound — 3C MAXX GRIP. Tech — 3CG/TR/DH. TPI — 60.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis Assegai 29x2.5
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MAXXIS MAXXIS Assegai 29/28" (622 mm) Black 2.5 Opona rowerowa MTB Black E | 346 zł |
Maxxis Maxxis Assegai MTB Składane opony = 63-622 (29x2,5") DH Czarny Czar | 399 zł |
Maxxis Assegai 3cg/dh/tr 60 Tpi Tubeless 29´´ X 2.50 Mtb Tyre Czarny 29´´ | 209 zł |
Modyfikacje Maxxis Assegai 29x2.5
Ceny na Maxxis Assegai 29x2.5 |
---|---|---|---|---|
Maxxis 27.5x2.5 TB00017200 | od 287 zł | 3 oferty | ||
Maxxis 27.5x2.5 TB00097500 | od 237 zł | 4 oferty | ||
Maxxis 27.5x2.5 TB00163200 | od 218 zł | 4 oferty | ||
Maxxis 27.5x2.5 TB00172400 | od 258 zł | 3 oferty | ||
Maxxis 27.5x2.5 TB00163300 | od 201 zł | 2 oferty | ||
Maxxis 27.5x2.6 TB00202700 | od 270 zł | 3 oferty | ||
Maxxis Assegai 29x2.5 | od 209 zł | 3 oferty | ||
Maxxis 29x2.5 TB00163000 | od 229 zł | 3 oferty | ||
Maxxis 29x2.5 TB00172500 | od 248 zł | 3 oferty | ||
Maxxis 29x2.5 TB00308100 | od 232 zł | 3 oferty | ||
Maxxis 29x2.5 TB00097400 | od 270 zł | 1 oferta | ||
Maxxis 29x2.5 TB00163100 | od 186 zł | 3 oferty | ||
Maxxis 29x2.6 TB00202900 | od 389 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →