Opona rowerowa Maxxis 27.5x2.5 TB00097500 (TB00097500)
Maxxis 27.5x2.5 TB00097500 |
|
Compound — 3C MAXX GRIP. Tech — 3CG/EXO+/TR. TPI — 60.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis 27.5x2.5 TB00097500
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Maxxis Opony Assegai WT TLR składane czarne 275 x 250 63-584 TB00097500 | 334 zł |
Maxxis Maxxis Assegai MTB Opony składane // 63-584 (27.5x2.5") DD Czarny C | 419 zł |
Opona rowerowa Maxxis Assegai 3CG/DD/TR | 323 zł |
Maxxis Assegai Tubeless 27.5´´ X 2.50 Mtb Tyre Czarny 27.5´´ x 2.50 | 237 zł |
Modyfikacje Maxxis 27.5x2.5 TB00097500
Ceny na Maxxis 27.5x2.5 TB00097500 |
---|---|---|---|---|
Maxxis 27.5x2.5 TB00017200 | od 287 zł | 3 oferty | ||
Maxxis 27.5x2.5 TB00097500 | od 237 zł | 4 oferty | ||
Maxxis 27.5x2.5 TB00163200 | od 218 zł | 4 oferty | ||
Maxxis 27.5x2.5 TB00172400 | od 258 zł | 3 oferty | ||
Maxxis 27.5x2.5 TB00163300 | od 201 zł | 2 oferty | ||
Maxxis 27.5x2.6 TB00202700 | od 270 zł | 3 oferty | ||
Maxxis Assegai 29x2.5 | od 209 zł | 3 oferty | ||
Maxxis 29x2.5 TB00163000 | od 229 zł | 3 oferty | ||
Maxxis 29x2.5 TB00097400 | od 270 zł | 1 oferta | ||
Maxxis 29x2.5 TB00163100 | od 186 zł | 3 oferty | ||
Maxxis 29x2.5 TB00172500 | od 248 zł | 3 oferty | ||
Maxxis 29x2.5 TB00308100 | od 232 zł | 2 oferty | ||
Maxxis 29x2.6 TB00202900 | od 389 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →