Велошина Maxxis 27.5x2.5 TB00017200 (TB00017200)
Maxxis 27.5x2.5 TB00017200 |
|
Compound — 3C MAXX GRIP.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis 27.5x2.5 TB00017200
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona rowerowa Maxxis Assegai 3CT/DH/TR | 297 zł |
MAXXIS MAXXIS Assegai 27,5" (584 mm) Black 2.5 Opona rowerowa MTB Black ET | 296 zł |
Maxxis Assegai 3cg/dh/tr 60 Tpi Tubeless 27.5´´ X 2.50 Mtb Tyre Czarny 27. | 287 zł |
Модификації Maxxis 27.5x2.5 TB00017200
Ціни на Maxxis 27.5x2.5 TB00017200 |
---|---|---|---|---|
Maxxis 27.5x2.5 TB00017200 | від 287 zł | 3 пропозиції | ||
Maxxis 27.5x2.5 TB00097500 | від 237 zł | 3 пропозиції | ||
Maxxis 27.5x2.5 TB00163200 | від 218 zł | 2 пропозиції | ||
Maxxis 27.5x2.5 TB00172400 | від 258 zł | 2 пропозиції | ||
Maxxis 27.5x2.5 TB00163300 | від 172 zł | 2 пропозиції | ||
Maxxis 27.5x2.6 TB00202700 | від 270 zł | 2 пропозиції | ||
Maxxis Assegai 29x2.5 | від 209 zł | 2 пропозиції | ||
Maxxis 29x2.5 TB00163000 | від 239 zł | 1 пропозиція | ||
Maxxis 29x2.5 TB00172500 | від 279 zł | 1 пропозиція | ||
Maxxis 29x2.5 TB00308100 | від 232 zł | 2 пропозиції | ||
Maxxis 29x2.5 TB00097400 | від 270 zł | 1 пропозиція | ||
Maxxis 29x2.5 TB00163100 | від 186 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →