Opona rowerowa Maxxis 27.5x2.6 TB00202700 (TB00202700)
Maxxis 27.5x2.6 TB00202700 |
|
Compound — 3C MAXX GRIP. Tech — 3CG/EXO+/TR. TPI — 60.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Maxxis 27.5x2.6 TB00202700
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MAXXIS MAXXIS Assegai 27,5" (584 mm) Black 2.6 Opona rowerowa MTB Black TB | 278 zł |
Maxxis Maxxis Assegai MTB Opony składane // 66-584 (27.5x2.6") EXO+ Czarny | 389 zł |
Maxxis Assegai 3ct/exo+/tr 120 Tpi Tubeless 27.5´´ X 2.60 Mtb Tyre Czarny | 270 zł |
Modyfikacje Maxxis 27.5x2.6 TB00202700
Ceny na Maxxis 27.5x2.6 TB00202700 |
---|---|---|---|---|
Maxxis 27.5x2.5 TB00017200 | od 287 zł | 3 oferty | ||
Maxxis 27.5x2.5 TB00097500 | od 237 zł | 4 oferty | ||
Maxxis 27.5x2.5 TB00163200 | od 218 zł | 4 oferty | ||
Maxxis 27.5x2.5 TB00172400 | od 258 zł | 3 oferty | ||
Maxxis 27.5x2.5 TB00163300 | od 201 zł | 2 oferty | ||
Maxxis 27.5x2.6 TB00202700 | od 270 zł | 3 oferty | ||
Maxxis Assegai 29x2.5 | od 209 zł | 3 oferty | ||
Maxxis 29x2.5 TB00163000 | od 229 zł | 3 oferty | ||
Maxxis 29x2.5 TB00097400 | od 270 zł | 1 oferta | ||
Maxxis 29x2.5 TB00163100 | od 186 zł | 3 oferty | ||
Maxxis 29x2.5 TB00172500 | od 248 zł | 3 oferty | ||
Maxxis 29x2.5 TB00308100 | od 232 zł | 2 oferty | ||
Maxxis 29x2.6 TB00202900 | od 389 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →