Opona rowerowa Maxxis 27.5x2.5 TB00172400 (TB00172400)
Maxxis 27.5x2.5 TB00172400 |
|
Compound — 3C MAXX GRIP. Tech — 3CG/EXO+/TR. TPI — 60.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Maxxis 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Maxxis.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Maxxis 27.5x2.5 TB00172400
Ceny na Maxxis 27.5x2.5 TB00172400 |
---|---|---|---|---|
Maxxis 27.5x2.5 TB00017200 | od 287 zł | 3 oferty | ||
Maxxis 27.5x2.5 TB00163300 | od 172 zł | 2 oferty | ||
Maxxis 27.5x2.5 TB00097500 | od 237 zł | 3 oferty | ||
Maxxis 27.5x2.5 TB00163200 | od 218 zł | 2 oferty | ||
Maxxis 27.5x2.5 TB00172400 | od 258 zł | 2 oferty | ||
Maxxis 27.5x2.6 TB00202700 | od 270 zł | 2 oferty | ||
Maxxis Assegai 29x2.5 | od 209 zł | 2 oferty | ||
Maxxis 29x2.5 TB00163000 | od 239 zł | 1 oferta | ||
Maxxis 29x2.5 TB00097400 | od 270 zł | 1 oferta | ||
Maxxis 29x2.5 TB00163100 | od 186 zł | 3 oferty | ||
Maxxis 29x2.5 TB00172500 | od 279 zł | 1 oferta | ||
Maxxis 29x2.5 TB00308100 | od 232 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →