Opona rowerowa Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 29x2.1 (11601128)
Zdjęcia 7 | 217 zł Kup! Schwalbe Racing Ralph 29 x 2,10" Super Ground Addix Speed 11601128.01Bikable.comDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 29x2.1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schwalbe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schwalbe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 29x2.1
Ceny na Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 29x2.1 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 26x2.25 | od 197 zł | 3 oferty | ||
Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 27.5x2.25 | od 212 zł | 3 oferty | ||
Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 29x2.1 | od 217 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 29x2.25 | od 212 zł | 5 oferty | ||
Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 29x2.35 | od 215 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →