Opona rowerowa Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 26x2.25 (11601127)
Zdjęcia 7 |
Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 26x2.25 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schwalbe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schwalbe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 26x2.25
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Schwalbe Racing Ralph Evo Super Ground 26x2,25" Addix Speed 11601127.01 | 204 zł |
Schwalbe Schwalbe Racing Ralph 26" (559 mm) Black/Red 2.25 Opona rowerowa | 215 zł |
Schwalbe Racing Ralph Evo Super Ground Addix Speed Tubeless 26´´ X 2.25 Mt | 197 zł |
Modyfikacje Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 26x2.25
Ceny na Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 26x2.25 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 26x2.25 | od 197 zł | 3 oferty | ||
Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 27.5x2.25 | od 212 zł | 3 oferty | ||
Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 29x2.1 | od 217 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 29x2.25 | od 212 zł | 5 oferty | ||
Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 29x2.35 | od 215 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →