Opona rowerowa Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 27.5x2.25 (11601115)
Zdjęcia 7 |
Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 27.5x2.25 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schwalbe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schwalbe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 27.5x2.25
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Schwalbe Racing Ralph 27,5 x 2,25" Super Ground Addix Speed 11601115.01 | 217 zł |
Schwalbe Schwalbe Racing Ralph 27,5" (584 mm) Black/Red 2.25 Opona rowerow | 243 zł |
Schwalbe Racing Ralph Evo Super Ground Addix Speed Tubeless 27.5´´ X 2.25 | 212 zł |
Modyfikacje Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 27.5x2.25
Ceny na Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 27.5x2.25 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 26x2.25 | od 197 zł | 3 oferty | ||
Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 27.5x2.25 | od 212 zł | 3 oferty | ||
Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 29x2.1 | od 217 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 29x2.25 | od 212 zł | 5 oferty | ||
Schwalbe Racing Ralph Evolution Folding 29x2.35 | od 215 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →