Opona rowerowa Schwalbe Hans Dampf Evolution Folding 27.5x2.6
Wideo 8Zdjęcia 8 |
Schwalbe Hans Dampf Evolution Folding 27.5x2.6 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schwalbe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schwalbe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schwalbe Hans Dampf Evolution Folding 27.5x2.6
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Schwalbe Hans Dampf 27,5 x 2.60" Super Gravity Addix Soft 11654025.01 | 230 zł |
Schwalbe Schwalbe Hans Dampf 27,5" (584 mm) Black/Blue 2.6 Opona rowerowa | 237 zł |
Schwalbe Hans Dampf Evo Super Gravity Addix Soft Tubeless 27.5´´ X 2.60 Mt | 238 zł |
Schwalbe Hans Dampf 27,5 x 2.60" Super Trail Addix Speedgrip 11601106.01 | 239 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Schwalbe Hans Dampf Evolution Folding 27.5x2.6
Ceny na Schwalbe Hans Dampf Evolution Folding 27.5x2.6 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Hans Dampf Evolution Folding 26x2.35 | od 187 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe Hans Dampf Evolution Folding 27.5x2.6 | od 230 zł | 4 oferty | ||
Schwalbe Hans Dampf Evolution Folding 27.5x2.8 | od 243 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe Hans Dampf Evolution Folding 27.5x2.35 | od 204 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe Hans Dampf Evolution Folding 29x2.6 | od 150 zł | 3 oferty | ||
Schwalbe Hans Dampf Evolution Folding 29x2.35 | od 221 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →