Opona rowerowa Schwalbe Big Betty Evolution Folding 27.5x2.8 (11654160)
Wideo 8Zdjęcia 10 |
Schwalbe Big Betty Evolution Folding 27.5x2.8 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schwalbe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schwalbe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Schwalbe Big Betty Evolution Folding 27.5x2.8
Ceny na Schwalbe Big Betty Evolution Folding 27.5x2.8 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Big Betty Evolution Folding 26x2.4 | od 255 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe Big Betty Evolution Folding 27.5x2.4 | od 225 zł | 3 oferty | ||
Schwalbe Big Betty Evolution Folding 27.5x2.6 | od 234 zł | 4 oferty | ||
Schwalbe Big Betty Evolution Folding 27.5x2.8 | od 239 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe Big Betty Evolution Folding 29x2.4 | od 220 zł | 6 oferty | ||
Schwalbe Big Betty Evolution Folding 29x2.6 | od 231 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →