Zasilacz Thermaltake Toughpower Grand Platinum Grand 650W Platinum
Wideo 3Zdjęcia 4 |
Thermaltake Toughpower Grand Platinum Grand 650W Platinum |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermaltake Toughpower Grand Platinum Grand 650W Platinum
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake Toughpower Grand RGB 650W 80 złoty MB 12 V RGB Sync SLI/CrossF | 579 zł |
Thermaltake Zasilacz modularny Toughpower Grand RGB 650W (80+ Gold, 4xPEG, | 453 zł |
Thermaltake Toughpower Grand RGB 650W Modular OB-ZAS-THT-143 | 519 zł |
THERMALTAKE Toughpower Grand RGB 650W Mod. (80+ Gold, 4xPEG, 140mm) PS-TPG | 608 zł |
Thermaltake Zasilacz modularny Toughpower Grand RGB 650W (80+ Gold, 4xPEG, | 453 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake Toughpower Grand Platinum
Ceny na Thermaltake Toughpower Grand Platinum |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Toughpower Grand Platinum Grand 650W Platinum | od 452 zł | 22 oferty | ||
Thermaltake Toughpower Grand Platinum Grand 750W Platinum | od 502 zł | 10 oferty | ||
Thermaltake Toughpower Grand Platinum Grand 1200W Platinum | od 495 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →