Zasilacz Thermaltake Smart RGB Smart RGB 500W (SPR-500AH2NK-2)
Wideo 13Zdjęcia 8 |
Thermaltake Smart RGB Smart RGB 500W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermaltake Smart RGB Smart RGB 500W
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake Smart 500W RGB localizationB07H7RX4V6 | 344 zł |
Thermaltake Smart 500W RGB (80+ 230V EU, 2xPEG, 120mm, Single Rail) KZTTKZ | 225 zł |
Thermaltake Smart 500W RGB OB-ZAS-THT-137 | 220 zł |
Thermaltake Smart 500W RGB (80+ 230V EU, 2xPEG, 120mm, Single Rail) 42788 | 225 zł |
Zasilacz Thermaltake Smart RGB 500W (PS-SPR-0500NHSAWE-1) | 219 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake Smart RGB
Ceny na Thermaltake Smart RGB |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Smart RGB Smart RGB 500W | od 218 zł | 15 oferty | ||
Thermaltake Smart RGB Smart RGB 600W | od 278 zł | 4 oferty | ||
Thermaltake Smart RGB Smart RGB 700W | od 276 zł | 24 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →