Zasilacz Thermaltake Toughpower Gold TPD-0850M
Wideo 9 |
Thermaltake Toughpower Gold TPD-0850M 550 W 24+8 (4+4) pin 80+ Gold 850 W 24+8+8(4+4) pin 80+ Gold |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermaltake Toughpower Gold TPD-0850M
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zasilacz Thermaltake Toughpower 850W (PS-TPD-0850MPCGEU-1) | 706 zł |
Zasilacz THERMALTAKE PS-TPD-0850MPCGEU-1, 900 W, 135 mm | 633 zł |
Thermaltake Toughpower 850W 80+ Gold | 599 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake Toughpower Gold
Ceny na Thermaltake Toughpower Gold |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Toughpower Gold TPD-0550M | od 399 zł | 1 oferta | ||
Thermaltake Toughpower Gold TPD-0850M | od 599 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →