Zasilacz Thermaltake TR2 S TR2 S 500W
Wideo 18Zdjęcia 5 |
Thermaltake TR2 S TR2 S 500W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermaltake TR2 S TR2 S 500W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake TR2 S 500 W zasilacz PC-ATX 80-Plus cichy wentylator 120 certy | 208 zł |
Zasilacz Thermaltake TR2 S 500W (PS-TRS-0500NPCWEU-2) | 209 zł |
Thermaltake Tr2 S 500w Power Supply Czarny PS-TRS-0500NPCWEU-2 | 203 zł |
Zasilacz Thermaltake TR2 S 500W (PS-TRS-0500NPCWEU-2) | 215 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake TR2 S
Ceny na Thermaltake TR2 S |
---|---|---|---|---|
Thermaltake TR2 S TR2 S 500W | od 203 zł | 4 oferty | ||
Thermaltake TR2 S TR2 S 600W | od 222 zł | 7 oferty | ||
Thermaltake TR2 S TR2 S 700W | od 243 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →