Блок живлення Thermaltake TR2 S TR2 S 500W
Відео 18Фото 5 |
Thermaltake TR2 S TR2 S 500W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermaltake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermaltake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermaltake TR2 S TR2 S 500W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Thermaltake TR2 S 500 W zasilacz PC-ATX 80-Plus cichy wentylator 120 certy | 208 zł |
Zasilacz Thermaltake TR2 S 500W (PS-TRS-0500NPCWEU-2) | 209 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! TR2 S Black 500W (80+ 230V EU, 2xPEG, 120mm, Single | 208 zł |
Thermaltake Tr2 S 500w Power Supply Czarny PS-TRS-0500NPCWEU-2 | 203 zł |
Zasilacz Thermaltake TR2 S 500W (PS-TRS-0500NPCWEU-2) | 215 zł |
Відеоогляди
Модификації Thermaltake TR2 S
Ціни на Thermaltake TR2 S |
---|---|---|---|---|
Thermaltake TR2 S TR2 S 500W | від 203 zł | 5 пропозицій | ||
Thermaltake TR2 S TR2 S 600W | від 222 zł | 7 пропозицій | ||
Thermaltake TR2 S TR2 S 700W | від 243 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →