Zasilacz Thermaltake Toughpower Grand RGB Gold RGB 750W Gold
Wideo 11Zdjęcia 7 |
Thermaltake Toughpower Grand RGB Gold RGB 750W Gold 650 W 24+8 (4+4) pin 750 W 24+8 (4+4) pin |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermaltake Toughpower Grand RGB Gold RGB 750W Gold
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake TPG-0750F-R 750W Toughpower Grand RGB 750W 80Plus Gold PC adap | 636 zł |
Thermaltake Toughpower Grand RGB 750W Modular OB-ZAS-THT-142 | 539 zł |
ALIMENTACJA THERMALTAKE TOUGH GRD RGB 850W ZŁOTY PS-TPG-0850FPCGEU-S 2516O | 812 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake Toughpower Grand RGB Gold
Ceny na Thermaltake Toughpower Grand RGB Gold |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Toughpower Grand RGB Gold RGB 650W Gold | od 480 zł | 1 oferta | ||
Thermaltake Toughpower Grand RGB Gold RGB 750W Gold | od 539 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →