Блок живлення Thermaltake Toughpower Grand Platinum Grand 650W Platinum
Відео 3Фото 4 |
Thermaltake Toughpower Grand Platinum Grand 650W Platinum |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermaltake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermaltake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermaltake Toughpower Grand Platinum Grand 650W Platinum
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Thermaltake Toughpower Grand RGB 650W 80 złoty MB 12 V RGB Sync SLI/CrossF | 579 zł |
Thermaltake Zasilacz modularny Toughpower Grand RGB 650W (80+ Gold, 4xPEG, | 453 zł |
Thermaltake Toughpower Grand RGB 650W Modular OB-ZAS-THT-143 | 519 zł |
THERMALTAKE Toughpower Grand RGB 650W Mod. (80+ Gold, 4xPEG, 140mm) PS-TPG | 608 zł |
Thermaltake Zasilacz modularny Toughpower Grand RGB 650W (80+ Gold, 4xPEG, | 453 zł |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Thermaltake Toughpower Grand Platinum
Ціни на Thermaltake Toughpower Grand Platinum |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Toughpower Grand Platinum Grand 650W Platinum | від 452 zł | 22 пропозиції | ||
Thermaltake Toughpower Grand Platinum Grand 750W Platinum | від 502 zł | 10 пропозицій | ||
Thermaltake Toughpower Grand Platinum Grand 1200W Platinum | від 495 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →