Блок живлення Thermaltake Smart BX1 BX1 550W
Фото 8 |
Thermaltake Smart BX1 BX1 550W 450 Вт550 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermaltake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermaltake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermaltake Smart BX1 BX1 550W
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Thermaltake Zasilacz Smart BX1 550W KZTTKZ5SMABX100 | 233 zł |
Thermaltake Smart BX1 550W OB-ZAS-THT-171 | 239 zł |
Thermaltake Zasilacz Smart BX1 550W 47526 | 246 zł |
Thermaltake Smart BX1 550W 80+ Bronze Czarny | 239 zł |
Thermaltake Zasilacz Smart BX1 550W 47526 | 233 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Thermaltake Smart BX1
Ціни на Thermaltake Smart BX1 |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Smart BX1 BX1 450W | від 213 zł | 5 пропозицій | ||
Thermaltake Smart BX1 BX1 550W | від 233 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →