Блок живлення Thermaltake Smart BM2 BM2 650W
Відео 2Фото 6 |
Thermaltake Smart BM2 BM2 650W 2020 рікSmart |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermaltake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermaltake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermaltake Smart BM2 BM2 650W
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Thermaltake Smart BM2 650 W półmodułowy 80 P PS-SPD-0650MNFABE-1 | 432 zł |
Thermaltake zasilacz - Smart BM2 650W Modular 80+ Bronze KZTTKZ650000000 | 327 zł |
Thermaltake Smart BM2 650W OB-ZAS-THT-256 | 339 zł |
Thermaltake zasilacz - Smart BM2 650W Modular 80+ Bronze 66650 | 346 zł |
Thermaltake zasilacz - Smart BM2 650W Modular 80+ Bronze 66650 | 327 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Thermaltake Smart BM2
Ціни на Thermaltake Smart BM2 |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Smart BM2 BM2 550W | від 432 zł | 1 пропозиція | ||
Thermaltake Smart BM2 BM2 650W | від 327 zł | 11 пропозицій | ||
Thermaltake Smart BM2 BM2 750W | від 350 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →