Блок живлення Thermaltake Smart BX1 RGB BX1 RGB 650W
Відео 7Фото 18 |
Thermaltake Smart BX1 RGB BX1 RGB 650W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thermaltake 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thermaltake.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thermaltake Smart BX1 RGB BX1 RGB 650W
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Thermaltake Smart BX1 RGB 650 W zasilacz do komputera 80 Plus Bronze certy | 448 zł |
Thermaltake Zasilacz Smart BX1 RGB 650W (80+ Bronze 230V EU, 2xPEG, 120mm, | 321 zł |
Thermaltake Smart BX1 RGB 650W OB-ZAS-THT-166 | 339 zł |
Zasilacz THERMALTAKE Smart BX1 RGB 650W Bronze | 322 zł |
Thermaltake Zasilacz Smart BX1 RGB 650W (80+ Bronze 230V EU, 2xPEG, 120mm, | 340 zł |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Thermaltake Smart BX1 RGB
Ціни на Thermaltake Smart BX1 RGB |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Smart BX1 RGB BX1 RGB 550W | від 269 zł | 2 пропозиції | ||
Thermaltake Smart BX1 RGB BX1 RGB 650W | від 298 zł | 17 пропозицій | ||
Thermaltake Smart BX1 RGB BX1 RGB 750W | від 358 zł | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →