Zasilacz Thermaltake Smart BX1 RGB BX1 RGB 650W
Wideo 7Zdjęcia 18 |
Thermaltake Smart BX1 RGB BX1 RGB 650W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermaltake Smart BX1 RGB BX1 RGB 650W
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake Smart BX1 RGB 650 W zasilacz do komputera 80 Plus Bronze certy | 447 zł |
Thermaltake Zasilacz Smart BX1 RGB 650W (80+ Bronze 230V EU, 2xPEG, 120mm, | 321 zł |
Thermaltake Smart BX1 RGB 650W OB-ZAS-THT-166 | 339 zł |
Zasilacz THERMALTAKE Smart BX1 RGB 650W Bronze | 322 zł |
Thermaltake Zasilacz Smart BX1 RGB 650W (80+ Bronze 230V EU, 2xPEG, 120mm, | 340 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake Smart BX1 RGB
Ceny na Thermaltake Smart BX1 RGB |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Smart BX1 RGB BX1 RGB 550W | od 269 zł | 2 oferty | ||
Thermaltake Smart BX1 RGB BX1 RGB 650W | od 298 zł | 17 oferty | ||
Thermaltake Smart BX1 RGB BX1 RGB 750W | od 358 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →