Zasilacz Thermaltake Toughpower PF1 ARGB PF1 ARGB 850W
Thermaltake Toughpower PF1 ARGB PF1 ARGB 850W |
|
Dzięki przełącznikowi Smart Zero Fan wentylatory są zatrzymywane przy niewielkim obciążeniu, co pozwala na całkowicie cichą pracę zasilaczy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermaltake Toughpower PF1 ARGB PF1 ARGB 850W
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ALIMENTACJA THERMALTAKE TOUGHPOWER PF1 850W ARGB PS-TPD-0850F3FAPE-1 0560 | 990 zł |
Zasilacz Thermaltake Toughpower PF1 ARGB 850W (PS-TPD-0850F3FAPE-1) | 1 223 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Thermaltake Toughpower PF1 ARGB 850W - PACZKOMAT, PO | 1 150 zł |
Thermaltake Toughpower Pf1 850w Power Supply Czarny PS-TPD-0850F3FAPE-1 | 961 zł |
Modyfikacje Thermaltake Toughpower PF1 ARGB
Ceny na Thermaltake Toughpower PF1 ARGB |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Toughpower PF1 ARGB PF1 ARGB 850W | od 961 zł | 4 oferty | ||
Thermaltake Toughpower PF1 ARGB PF1 ARGB 1050W | od 1 151 zł | 4 oferty | ||
Thermaltake Toughpower PF1 ARGB PF1 ARGB 1200W | od 1 253 zł | 15 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →