Zasilacz Thermaltake Toughpower GF3 GF3 1350W
Wideo 7Zdjęcia 7 |
Thermaltake Toughpower GF3 GF3 1350W |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Thermaltake 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Thermaltake.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermaltake Toughpower GF3 GF3 1350W
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake Toughpower GF3 unité dalimentation dénergie 1350 W 24-pin ATX | 1 132 zł |
Thermaltake Zasilacz - Toughpower GF3 1350W Gold F Modular 14cm Gen5 KZTTK | 1 006 zł |
Thermaltake Zasilacz - Toughpower GF3 1350W Gold F Modular 14cm Gen5 11346 | 1 064 zł |
Thermaltake Zasilacz - Toughpower GF3 1350W Gold F Modular 14cm Gen5 11346 | 1 006 zł |
Zasilacz - Toughpower GF3 1350W Gold F Modular 14cm Gen5 | 1 092 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake Toughpower GF3
Ceny na Thermaltake Toughpower GF3 |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Toughpower GF3 GF3 750W | od 474 zł | 12 oferty | ||
Thermaltake Toughpower GF3 GF3 850W | od 563 zł | 14 oferty | ||
Thermaltake Toughpower GF3 GF3 1000W | od 795 zł | 16 oferty | ||
Thermaltake Toughpower GF3 GF3 1200W | od 845 zł | 12 oferty | ||
Thermaltake Toughpower GF3 GF3 1200W Snow | od 963 zł | 2 oferty | ||
Thermaltake Toughpower GF3 GF3 1350W | od 903 zł | 11 oferty | ||
Thermaltake Toughpower GF3 GF3 1650W | od 1 171 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →