Zasilacz Thermaltake Smart BM3 SPD-850AH2CLB
Wideo 3Zdjęcia 6 |
Thermaltake Smart BM3 SPD-850AH2CLB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Thermaltake Smart BM3 SPD-850AH2CLB
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Thermaltake Zasilacz Smart BM3 850 W półmodułowy brąz 80Plus PCIe Gen 5 PS | 447 zł |
Thermaltake Zasilacz - Smart BM3 850W Modular 80+ Bronze 14cm DC-DC Gen5 K | 447 zł |
Thermaltake Smart BM3 850W OB-ZAS-THT-273 | 469 zł |
Thermaltake Zasilacz - Smart BM3 850W Modular 80+ Bronze 14cm DC-DC Gen5 1 | 447 zł |
Zasilacz Thermaltake Smart BM3 850W (PS-SPD-0850MNFABE-3) | 447 zł |
Zasilacz - Smart BM3 850W Modular 80+ Bronze 14cm DC-DC Gen5 | 466 zł |
Thermaltake Smart BM3 850W | 469 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Thermaltake Smart BM3
Ceny na Thermaltake Smart BM3 |
---|---|---|---|---|
Thermaltake Smart BM3 SPD-550AH2CLB | od 340 zł | 3 oferty | ||
Thermaltake Smart BM3 SPD-650AH2CLB | od 347 zł | 10 oferty | ||
Thermaltake Smart BM3 SPD-750AH2CLB | od 413 zł | 10 oferty | ||
Thermaltake Smart BM3 SPD-850AH2CLB | od 447 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →